5 lipca 2015 roku

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj comiesięczne spotkanie „Żywego Różańca” o godz. 16.00. O 17.30 Wystawienie Najśw. Sakramentu i Adoracja.
  2. W czwartek gościliśmy Pielgrzymkę Młodzieży o Trzeźwość Narodu (ok. 120 osób), prowadzoną przez Księży Michalitów ze Strugi do Miejsca Piastowego. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów pod swój dach, ofiarowali nocleg i posiłek. Za otwartość serca niech Bóg wynagradza swym Błogosławieństwem.
  3. W okresie wakacyjnym w każdą niedzielę, w naszej świątyni będzie odprawiana dodatkowa Msza św. o godz. 20.00.
  4. Dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym, którzy rozpoczęli wakacje, czas urlopów, życzymy spokojnego, udanego wypoczynku. Pamiętajmy o tym, że z tego czasu skorzystamy najpełniej i najlepiej wtedy, gdy przeżyjemy go w łączności z Panem Bogiem.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika „Idziemy”.

W minionym tygodniu z naszej Wspólnoty Parafialnej pożegnaliśmy śp. Stanisława Mroczka, Mariannę Bacińską. Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.