XIII Niedziela Zwykła

29 czerwca 2014 r.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    We czwartek o godz. 1700 wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa o powołania kapłańskie.
    W piątek o godz. 1500 wystawienie Najśw. Sakramentu, Koronka do Miłosierdzia Bożego i możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty. Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o 700 i 1800.
    W sobotę o godz. 700 Msza św. i Różaniec wynagradzający.

2. Przypominamy o ostatnich Nabożeństwach ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, które będą odprawione dzisiaj o godz. 1730 i jutro (30 czerwca) po Mszy św. wieczornej.

3. XXX Pielgrzymka Młodzieży o trzeźwość Narodu prowadzona przez Księży Michaelitów ze Strugi do Miejsca Piastowego, przybędzie do nas 2 lipca o godz. 1900. Prosimy o ofiarowanie pielgrzymom noclegów. Parafian, którzy zechcieliby ich przyjąć, prosimy o zgłoszenie swoich adresów do zakrystii.

4. Dzieciom, młodzieży, wychowawcom, nauczycielom, katechetom, wszystkim udającym się na urlop, życzymy udanego wypoczynku.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika Idziemy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty Parafialnej pożegnaliśmy
    śp. Piotra Parfionowa, Henryka Rychtera, Zygmunta Orzełowskiego i Jadwigę Molak.
    Najbliższej rodzinie zmarłych składamy serdeczne wyrazy współczucia.
    Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.