17 sierpnia 2014 roku

XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj – w ramach trwającego Pierwszego Festiwalu Organowego – po Mszy św. wieczornej zapraszamy na koncert w wykonaniu Pana Bogdana Żywka. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

2. Za tydzień w niedzielę 24 sierpnia – podczas Mszy świętych Siostry z Szensztackiego Instytutu Sióstr Maryi przybliżą nam sylwetkę i opowiedzą o charyzmatach założyciela dzieła szensztackiego: Ojca Józefa Kentenicha.

3. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc: dwoje dorosłych naszych parafian, którzy nagle znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej, poszukuje mieszkania do wynajęcia. Bliższe informacje w zakrystii.

4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika IDZIEMY!

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Danutę Samborską i Mirosława Bogusza. Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.