19 października 2014 roku

XXIX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Misyjną. Wraz z całym Kościołem rozpoczynamy Tydzień Misyjny i modlimy się w intencjach misji: za misjonarzy oraz nowe powołania misyjne, także z naszej parafii.

Na modlitwę różańcową zapraszamy o 1715, również w pozostałe dni tygodnia, a dzieci dodatkowo w poniedziałki, środy i piątki na godz. 1630.

Również dzisiaj przypada 30 rocznica narodzin dla nieba Bł. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika. Główne uroczystości o godzinie 1700 w Sanktuarium na Żoliborzu w Warszawie.

2. W środę – 22 października – Wspomnienie Św. Jana Pawła II.

3. W sobotę – 25 października – z racji ślubu – nabożeństwo różańcowe wyjątkowo po Mszy św. wieczornej.

4. Za tydzień – w niedzielę 26 października – na godzinę 1600 zapraszamy do kościoła Dzieci klas III, które w przyszłym roku w maju przystąpią do I Komunii św. oraz ich Rodziców na katechezę i Mszę św.

5. Przyjmujemy na wypominki Zmarli będą wymieniani w każdą niedzielę o godzinie 740. Msza św. zbiorowa, będzie sprawowana w naszym kościele we wszystkie dni listopada, o godzinie 1800. Imiona zmarłych możemy napisać na kartkach wyłożonych na stoliku pod chórem i złożyć w niedzielę w zakrystii, a w dni powszednie w kancelarii parafialnej.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, szczególnie tygodnika IDZIEMY!

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Wandę Wyrzyk i Elżbietę Cybulską. Wieczny odpoczynek…

Comments are closed.

Warning: you are using an old version of Internet Explorer. Please upgrade to IE 8 or later for maximum site compatibility!